mango africano

 Українська асоціація випускників
 французьких освітніх програм

  » Про нас » Партнери » Ярмарок вакансій » Освіта » Довідник » Новини » Форум » Реєстрація » Пошук » Мапа 
ua * fr

 


Наша діяльність

Створено електронну он-лайн базу даних випускників французьких освітніх програм, яка дозволяє повний чи частковий перегляд інформації в залежності від статусу користувача. Реалізація цього проекту забезпечила основу для подальшої ефективної роботи Асоціації.

 

Асоціація взяла участь у Міжнародній виставці "Освіта та кар’єра", яка пройшла 16-18 листопада 2006 року в Києві, 20 листопада в Харкові та 21 листопада в Донецьку і була організована за участі агенства КампусФранс в Україні.

 

Завершився процес реєстрації всеукраїнського об’єднання громадян "Українська асоціація випускників французьких освітніх програм" у відповідних органах державної влади. Оголошено кампанії щодо збору членських внесків серед випускників, потенційних членів Асоціації та її стратегічних партнерів заплановано на липень 2008 року.

 

Одним із останніх проектів Асоціації стала організація літньої школи французької мови в Керчі, більш детальну інформацію про яку можна отримати в рубриці "Новини" .

 

У березні цього року в рамках Міжнародного тижня франкофонії вперше на прохання французьких підприємств, які працюють на українській території, ВОГ "Українська асоціація випускників французьких освітніх програм", у тісній співпраці з Посольством Франції в Україні, агентством КампусФранс та Асоціацією французької ділової спільноти в Україні (ACFAU) організувала для молодих спеціалістів та для досвічених професіоналів Форум працевлаштування.


©2011 AUDESF