Association Ukrainienne des Diplomes
 de l’Enseignement Superieur Francais

  » Про нас » Партнери » Ярмарок вакансій » Освіта » Довідник » Новини » Форум » Реєстрація » Пошук » Мапа 
ua * fr

 


Докладніше

ІІ МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ
30.08.2007

Дата проведення - 13-14 вересня 2007 року

Місце проведення - ПК "Березіль", вул. Миру, 6, м. Тернопіль


Тернопільщина сповнена невикористаних інвестиційних можливостей, які залишаються невідомими для потенційних іноземних та вітчизняних інвесторів. Разом з тим, з року в рік цей потенціал все більше і більше розкривається, стає загальнодоступним для використання активними учасниками інвестиційних процесів в області.

Беручи це до уваги, з метою представлення економічного потенціалу Тернопільської області та підвищення рівня інвестиційної привабливості регіону, активізації інвестиційної діяльності та залучення інвестицій в економіку області, сприяння налагодженню бізнесових контактів у сфері міжнародного економічного співробітництва 13-14 вересня 2007 року в м. Тернополі відбудеться ІІ Міжнародний інвестиційний форум.

Офіційним партнером форуму є Тернопільський національний економічний університет.

Інформаційні партнери: Європейська бізнес-асоціація в Україні, Західноукраїнська філія Європейської бізнес-асоціації у Львові, Український національний комітет Міжнародної торгової палати, Український центр сприяння іноземному інвестуванню.

Участь у форумі візьмуть керівники держави, Уряду та центральних органів виконавчої влади, іноземних дипломатичних установ, акредитованих в Україні, та торгово-економічних місій у їх складі, представники регіонів закордонних держав – партнерів міжрегіонального співробітництва області та іноземного бізнесу, міжнародних та вітчизняних консалтингових і фінансових компаній, організацій, агентств, палат тощо, громадських організацій і ділових кіл області та України.

Головною подією форуму стане презентація інвестиційного потенціалу та конкурентних переваг Тернопільської області, найбільш привабливих та актуальних для регіонального розвитку інвестиційних проектів суб’єктів господарювання, галузей, районів та міст області, а також вільних земельних ділянок під реалізацію проектів.

Під час форуму відбудуться засідання секцій за такими пріоритетними напрямками розвитку області як промисловість та розвиток інфраструктури, транспорт та логістика, агропромисловий комплекс, туризм та рекреація. Учасники форуму зможуть провести переговори за „круглим столом”.

В рамках форуму діятиме „Єдиний консультаційний центр”, де можна буде отримати кваліфіковану інформаційно-консультативну допомогу спеціалістів Тернопільської митниці, державної податкової адміністрації в області, обласного головного управління земельних ресурсів, державних реєстраторів Тернопільської міської ради.

Для участі у форумі заповніть, будь-ласка, РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ, яку можна завантажити за адресою http://www.oda.te.gov.ua/economics.php?id=110, та направте її за вказаними реквізитами ДО 31 СЕРПНЯ 2007 РОКУ

  
<- retour:

©2011 AUDESF