Association Ukrainienne des Diplomes
 de l’Enseignement Superieur Francais

  » Про нас » Партнери » Ярмарок вакансій » Освіта » Довідник » Новини » Форум » Реєстрація » Пошук » Мапа 
ua * fr

 


Докладніше

Відкриття університетської програми підприємства STMicroelectronics в Україні
13.06.2007

STMicroelectronics є франко-італійським підприємством, яке працює з найновітнішими технологіями у галузі мікропроцесорів. Його річний валовий прибуток складає 9,85 мільярдів доларів. STMicroelectronics працевлаштовує 50 000 робітників у всьому світі та займає провідне місце серед європейських підприємств, які займаються високими технологіями.На відкритті програми


Відкриття програми відбулося 12 червня 2007 року за підтримки агентства КампусФранс Україна, оператора посольства Франції в Україні з питань університетської співпраці, в приміщенні посольства Франції в Україні.

 

Підприємство STMicroelectronics запросило представників українських вищих учбових закладів для започаткування трьохстороннього співробітництва поміж:

- Промисловим сектором,

- 9 великими університетами України : Національним технічним університетом України „КПІ”, Національним технічним університетом „ХПІ”, Політехнічними університетами Одеси, Харкова та Львову, Донецьким національним, Севастопольським національним та Тернопільським державним технічними університетами, Харківським національним університетом радіоелектроніки,  

- Вищими французькими школами, представленими Групою ISEN (Вищим інститутом електроніки), Групою Центральних шкіл та мережею вищих шкіл регіонів Рон – Альп та Лазурний берег.

 

Перший спільний проект включив у себе передачу інформаційних технологій та 8 й 32-бітних мікроконтролерів українським університетам.

 

Поміж майбутніх проектів – організація спільних франко-українських магістерських програм, допомога у переході до Болонської системи факультетам мікроелектроніки українських вузів.

  

  
<- retour:

©2011 AUDESF