Association Ukrainienne des Diplomes
 de l’Enseignement Superieur Francais

  » Про нас » Партнери » Ярмарок вакансій » Освіта » Довідник » Новини » Форум » Реєстрація » Пошук » Мапа 
ua * fr

 


Докладніше

Франко-український енергетичний форум
20.10.2006

За участі членів Української асоціації випускників французьких освітніх програм відбувся Франко-український енергетичний форумПан Андрій Клюєв, Перший Віце-Прем’єр Міністр України, зачитує звернення пана Віктора Ющенка, Президента України


Пан Рене Андре, Голова УБІФРАНС, зачитує звернення пана Жака Ширака, Президента Французької Республіки

Франко-український енергетичний форум, організований французьким агентством з міжнародного розвитку підприємств УБІФРАНС та Економічною місією посольства Франції в Україні, відбувся 18 та 19 жовтня 2006 року в приміщенні Будинку вчителя та привернув неабияку увагу громадськості.

 

Відкриття Форуму відбулося виступом офіційних осіб та французьких й українських операторів ринку. Зокрема, привітальне слово було надано пану Андрію Клюєву, Першому Віце-Прем’єр Міністру України, пану Юрію Бойко, Міністру палива та енергетики України, пану Сергію Тулубу, Міністру вугільної промисловості України, та іншим. Французьку сторону представляли пан Рене Андре, Голова УБІФРАНС, який зачитав звернення до учасників Форуму пана Жака Ширака, Президента Французької республіки, та пан Жан-Поль Везіан, Посол Франції в Україні.

 

 

Протягом двох днів учасники форуму плідно працювали в двох напрямках:

1)      1)  диверсифікація енергетичних джерел (розвиток електроенергетики та ядерної енергетики, вуглеводні, видобування корисних копалин та відновлювальні джерела енергії);

2)       2) ефективність енерговикористання – енергозбереження (управління енергоспоживанням та механізми Кіотського протоколу).

 

 

На Форумі були представлені стенди французьких та українських компаній BOUYGUES TRAVAUX PUBLICS, EGCI PILLARD, HYDRO POWER PLANT, SCHNEIDER ELECTRIC UKRAINE SARL, НАК “Нафтогаз України”, Національної атомної енергогенеруючої компанії тощо. Крім того, Асоціацією випускників французьких освітніх програм спільно з Франко-українським центром у галузі вищої освіти та науки було презентовано окремий стенд, на якому були представлені енергетичні факультети українських вищих учбових закладів.

 

 

 

Корисні посилання:

 

Французьке агентство з міжнародного розвитку підприємств УБІФРАНС:

http://www.ubifrance.fr/medias/imagesEVT/doc/octforumfrancoukrainien.pdf

   

 

 

Економічна місія посольства Франції в Україні:

http://www.ambafrance-ua.org/article.php3?id_article=12

 
<- retour:

©2011 AUDESF