Association Ukrainienne des Diplomes
 de l’Enseignement Superieur Francais

  » Про нас » Партнери » Ярмарок вакансій » Освіта » Довідник » Новини » Форум » Реєстрація » Пошук » Мапа 
ua * fr

 


Докладніше

Лідери сподіваються на новий етап взаємовідносин Європейського Союзу та України
10.09.2008

9 вересня Президент Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозо відвідав Париж, де взяв участь у 12-му щорічному Самміті ЄС-Україна. Україну представляв Президент Ющенко та Міністр закордонних справ Володимир Огризко.


Саме напередодні Самміту ЄС та Україна досягли важливої згоди щодо назви нового договору, який відтепер буде називатися "Угода про асоціацію". Самміт надав можливість відзначити суттєвий прогрес, якого протягом року сторони досягли в контексті переговорів із цієї угоди. Окрім цього, під час Самміту розглядалась можливість початку візового діалогу із довготерміновою перспективою встановлення взаємного безвізового режиму між ЄС та Україною. Таким чином лідери сподіваються на оновлення та поглиблення відносин із Україною.

Угода про асоціацію замінить Угоду про партнерство і співробітництво, що діє з 1998 року. Угода охоплює чотири основних напрямки: (i.) політичний діалог та зовнішня політика і політика безпеки; (ii.) питання юстиції, свободи і безпеки; (iii.) економічне та секторальне співробітництво та (iv.) створення глибокої та повномасштабної зони вільної торгівлі. З моменту початку переговорів в 2007 році було проведено дев’ять раундів переговорів. Попередньо досягнуто домовленості стосовно перших двох напрямків в повному обсязі та за більшістю питань, що відносяться до економічного та секторового співробітництва. Переговори із Зони вільної торгівлі продовжаться в 2009 році, оскільки вони розпочались, щойно було прийнято рішення щодо вступу України до Світової організації торгівлі.

Більш детальну інформацію Ви зможете знайти за адресою: http://ec.europa.eu/external_relations/ukraine/index_en.htm
<- retour:

©2011 AUDESF