Українська асоціація випускників
 французьких освітніх програм

  » Про нас » Партнери » Ярмарок вакансій » Освіта » Довідник » Новини » Форум » Реєстрація » Пошук » Мапа 
ua * fr

 


Докладніше

Відкриття університетської програми підприємства STMicroelectronics в Україні
13.06.2007

STMicroelectronics є франко-італійським підприємством, яке працює з найновітнішими технологіями у галузі мікропроцесорів. Його річний валовий прибуток складає 9,85 мільярдів доларів. STMicroelectronics працевлаштовує 50 000 робітників у всьому світі та займає провідне місце серед європейських підприємств, які займаються високими технологіями.



На відкритті програми


Відкриття програми відбулося 12 червня 2007 року за підтримки агентства КампусФранс Україна, оператора посольства Франції в Україні з питань університетської співпраці, в приміщенні посольства Франції в Україні.

 

Підприємство STMicroelectronics запросило представників українських вищих учбових закладів для започаткування трьохстороннього співробітництва поміж:

- Промисловим сектором,

- 9 великими університетами України : Національним технічним університетом України „КПІ”, Національним технічним університетом „ХПІ”, Політехнічними університетами Одеси, Харкова та Львову, Донецьким національним, Севастопольським національним та Тернопільським державним технічними університетами, Харківським національним університетом радіоелектроніки,  

- Вищими французькими школами, представленими Групою ISEN (Вищим інститутом електроніки), Групою Центральних шкіл та мережею вищих шкіл регіонів Рон – Альп та Лазурний берег.

 

Перший спільний проект включив у себе передачу інформаційних технологій та 8 й 32-бітних мікроконтролерів українським університетам.

 

Поміж майбутніх проектів – організація спільних франко-українських магістерських програм, допомога у переході до Болонської системи факультетам мікроелектроніки українських вузів.

  

  








<- Назад до: Новини

©2011 AUDESF