Українська асоціація випускників
 французьких освітніх програм

  » Про нас » Партнери » Ярмарок вакансій » Освіта » Довідник » Новини » Форум » Реєстрація » Пошук » Мапа 
ua * fr

 


Докладніше

Erasmus Mundus : 2 тисячі студентів з усього світу їдуть навчатися до ЄС
09.06.2008

Понад 2 тисячі студентів з усього світу отримали стипендії Erasmus Mundus, завдяки яким вони зможуть наступні рік чи два провести в університетах країн ЄС.

 


 

Також для проходження стажування чи викладання своїх курсів у європейських університетах фінансову підтримку отримали 450 викладачів з усього світу.

Серед тих, хто отримав стипендії – 33 студента та 9 викладачів із України.

Такі дані містяться в повідомленні Європейської Комісії, яке вона оприлюднила 5 червня.

 

За даними Європейської Комісії, 2008 року було створено 17 нових партнерських магістерських програм, що реалізуються консорціумами різних університетів. Загалом, ці консорціуми охопили 62 університети з 28 країн з-поза меж ЄС.

У цілому за чотирирічний період існування програми (2004-2008) стипендії Erasmus Mundus отримають понад 6 тисяч студентів з усього світу, а своїм викладацьким досвідом зможуть поділитися більше тисячі викладачів із країн з-поза меж ЄС.

 

У 2009 році Європейська Комісія планує розпочати реалізацію другої фази програми Erasmus Mundus, чотирирічний бюджет (2009-2013) якої складе 950 мільйонів євро.

 

Нагадаємо, що освітню програму Erasmus Mundus було засновано 2004 року. Вона створює умови для співпраці європейських університетів із освітніми інституціями з-поза меж ЄС, а також для навчання студентів з усього світу в вищих навчальних закладах Союзу.


Від початку існування Erasmus Mundus європейські університети відвідало понад чотири тисячі студентів з усього світу. До сфери дії програми входить і Україна. У липні 2007 року Європейська Комісія оприлюднила свої пропозиції щодо запуску нової освітньої програми Erasmus Mundus, розрахованої на період від 2009 до 2013 року. Серед новацій нової фази програми - підвищення ролі університетів країн з-поза меж ЄС, включення докторських (аспірантських) та бакалаврських програм до сфери дії Erasmus Mundus та поліпшення умов для індивідуальної мобільності студентів. Програму названо на честь видатного нідерландського просвітника та гуманіста Еразма Роттердамського.   


У липні 2007 року Європейська Комісія оприлюднила свої пропозиції щодо запуску нової освітньої програми Erasmus Mundus II, розрахованої на період від 2009 до 2013 року. Серед новацій нової фази програми - підвищення ролі університетів країн з-поза меж ЄС, включення докторських (аспірантських) та бакалаврських програм до сфери дії Erasmus Mundus-ІІ та поліпшення умов для індивідуальної мобільності студентів.
<- Назад до: Новини

©2011 AUDESF