Українська асоціація випускників
 французьких освітніх програм

  » Про нас » Партнери » Ярмарок вакансій » Освіта » Довідник » Новини » Форум » Реєстрація » Пошук » Мапа 
ua * fr

 


Докладніше

Французький тиждень у Львові (9-16 червня 2008 року)
18.06.2008

З 9 по 15 червня у Львові на запрошення Українського католицького університету (УКУ) пройшов «Екуменічний соціальний тиждень» в рамках «Соціальних тижнів Франції».У Національному університеті ім. І.Франка, в УКУ та у Львівській міській раді відбулися робочі зустрічі (за участі Катерини Ющенко). Виступи учасників, зокрема Мішеля Камдесю та Жан-Марі Брюно знаходяться на сайті УКУ (estremove-this.@remove-this.ucu.edu.ua та www.ecumenialstudies.org.ua). Там же Ви зможете ознайомитися із промовою пана Жан-Поля Везіана, Посла Франції в Україні, який також вручив кавалерський орден Борису Гудзяку, ректору Українського католицького університету.

 

12 червня Голова Верховної ради та фонду «Відкрита Україна» Арсеній Яценюк відкрив виставку фотографій Юрія Білака, присвячену сліпим людям (Італійська галерея на площі «Ринок»).

 

Фонд Роберта Шумана та Інститут політичної освіти організували у Львові (13-15 червня) семінар на тему «Місцевий уряд: збільшуємо ефективність» за участі пані Клод Гоасген та Іва Куссена. Завантажити програму французькою мовою тут.

 

16-17 червня з робочим візитом до Львова завітав представник Франції від НАТО пан Рішар Дюке разом із іншими представниками країн-членів НАТО у Брюсселі.
<- Назад до: Новини

©2011 AUDESF