Українська асоціація випускників
 французьких освітніх програм

  » Про нас » Партнери » Ярмарок вакансій » Освіта » Довідник » Новини » Форум » Реєстрація » Пошук » Мапа 
ua * fr

 


Докладніше

ISFRADA в Україні
22.06.2006

13 червня 2006 року Українська Асоціація випускників французьких освітніх програм спільно з Посольством Франції в Україні та Французьким центром співробітництва у галузі вищої освіти та науки організувала зустріч з представниками ISFRADA


Прийом відбувся у стінах Французького центру співробітництва у галузі вищої освіти та науки. Новий для України проект представили Гійом Касперскі, аташе з питань університетського та наукового співробітництва посольства Франції в Україні, та Ірина Гіяр, директор ISFRADA. Крім того, про можливість спільного фінансування стипендій йшлося в презентації Володимира Кондрачука, Президента Української асоціації випускників французьких освітніх програм.

ISFRADA є Франко-румунським інститутом харчових технологій та сільськогосподарського розвитку, який вже протягом 5 років у тісній співпраці з підприємствами аграрного сектору формує кадрів в Центральній та Східній Європі.

Маючи значний досвід роботи на території Румунії, ISFRADA розпочала свою першу кампанію на Україні, запропонувавши українській молоді 12 стипендій спільного фінансування підприємствами на 2006-2007 роки.

Презентацію ISFRADA Ви можете завантажити тут.

Корисні посилання:

ISFRADA: www.univagro-iasi.ro

ACFAU: www.acfau.com.ua 

 








<- Назад до: Новини

©2011 AUDESF