Українська асоціація випускників
 французьких освітніх програм

  » Про нас » Партнери » Ярмарок вакансій » Освіта » Довідник » Новини » Форум » Реєстрація » Пошук » Мапа 
ua * fr

 


Докладніше

Перший всеєвропейський ярмарок кар’єр
04.10.2006

Захід відбувся 29-30 вересня в 300 містах країн-членів ЄС, Румунії, Болгарії, Норвегії та Ісландії.


Акція покликана сприяти інтенсивнішому працевлаштуванню європейців в інших європейських країнах. У її рамках відбулися зустрічі працівників із працедавцями, тренінги щодо працевлаштування з акордоном, інформаційні акції про європейський портал мобільності працівників (EURES). 

Підвищення рівня мобільності працівників всередині ЄС є однією з цілей соціально-економічної політики Європейської Комісії. Нині тільки 2% європейців залишають свої рідні місця для роботи в іншій європейській країні.

 

Середня тривалість роботи на одному місці в ЄС складає 10,6 років. У США ця цифра значно менша (6,7 років), що свідчить про вищий рівень мобільності.

 

2006 рік був оголошений європейським роком мобільності працівників. Заплановані заходи мають на меті сприяти інтенсифікації руху європейських працівників між галузями, професіями та країнами. Перший всеєвропейський ярмарок кар’єр відбувся в рамках цієї ініціативи.

  

Корисні посилання: http://europa.eu/rapid/pressReleasesAction.do?reference=IP/06/1275&format=HTML&aged=0)uage=EN&guiLanguage=en
<- Назад до: Новини

©2011 AUDESF