Українська асоціація випускників
 французьких освітніх програм

  » Про нас » Партнери » Ярмарок вакансій » Освіта » Довідник » Новини » Форум » Реєстрація » Пошук » Мапа 
ua * fr

 


Можливості співпраці між Асоціацією та міжнародними компаніями, які працюють на українському ринку

Сьогодні Україна, будучи безпосереднім сусідом Європейського союзу, є країною, що відкриває західноєвропейським компаніям безліч перспектив. ВОГ "Українська асоціація випускників французьких освітніх програм" (AUDESF) зі свого боку сприяє поглибленню співпраці між Україною та французькими компаніями.

 

У цьому напрямку Асоціація відкриває декілька можливостей:

 

>> Підприємствам пропонується приєднатися до Асоціації в якості членів – партнерів, що надає їм цілий ряд переваг. Так, AUDESF допомагає у пошуку кваліфікованих кадрів компаніям, які бажають винайняти українських спеціалістів з досвідом роботи у франкомовному середовищі, виступаючи посередником між зацікавленими сторонами.

> Асоціація розробила Довідник дипломованих спеціалістів, який може стати у пригоді підприємствам під час їхніх пошуків. Водночас вона зобов’язується проводити контроль за процесом розповсюдження довідника та інформації, яку він містить.

> Крім того, одним із завдань Асоціації є допомога франкомовним спеціалістам у працевлаштуванні.

> Для втілення поставлених цілей на сайті Асоціації було створено рубрику Ярмарок вакансій, яка є відкритою для всіх членів Асоціації.

 

 >> Більше того, існують можливості поглиблення співпраці. Крім схем, запропонованих вище, підприємства можуть взяти участь у проекті спільного фінансування стипендій, який проводиться спільно з посольством Франції в Україні. У такому випадку завдяки Асоціації підприємства отримають переваги при оподаткуванні. Спільні проекти також можуть включати організацію ознайомчих подорожей та стажувань на Україні та у франкомовних країнах.

 

>> Нарешті, AUDESF бажає розширювати власну мережу підприємств – партнерів, стимулюючи шляхом поглиблення професійних контактів комунікацію, зокрема обмін інформацією та досвідом. Існує можливість організації тематичних зустрічей за різними напрямками, як-от: інвестиції та бізнес в Україні. Професійні групи (у галузях управління, правознавства, охорони навколишнього середовища, сільського господарства, сфери послуг тощо), що поступово формуються, можуть слугувати опорою для такого виду діяльності. Врешті-решт, робота Асоціації буде спрямована на формування позитивного соціального іміджу підприємств – партнерів.

 

     


©2011 AUDESF