Українська асоціація випускників
 французьких освітніх програм

  » Про нас » Партнери » Ярмарок вакансій » Освіта » Довідник » Новини » Форум » Реєстрація » Пошук » Мапа 
ua * fr

 


Докладніше

Круглий стіл на тему: «Університетська співпраця між Україною та Бельгією: можливості та перспективи»
19.04.2007

Дата проведення: 16 квітня 2007 року з 10.00 до 12.00

Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (Інститут філології, жовтий корпус, 01033 Київ, бул. Т.Шевченка 14, конференц-зал 63).Круглий стіл “Університетська співпраця між Україною та Бельгією”


16 квітня поточного року Всеукраїнським об’єднанням громадян «Українська асоціація випускників французьких освітніх програм» у співпраці з посольствами Бельгії та Франції в Україні було організованого круглий стіл на тему: «Університетська співпраця між Україною та Бельгією: можливості та перспективи».

Захід відбувся в рамках робочого візиту до України членів правління асоціації "Євронаука" пана Р.Зельтца та пана Р.Поше.

 

Порядок денний круглого столу (42 ko) передбачав:

  1. Вітальне слово пана Марка Вінка, Надзвичайного та повноважного посла Королівства Бельгії в Україні
  2. Вступне слово пана Володимира Кондрачука, Президентка Всеукраїнського об’єднання громадян «Українська асоціація випускників французьких освітніх програм»
  3. Вітальне слово доктора Ролана Зельтца, Генерального секретаря Асоціації «Євронаука»
  4. Виступ професора Ролана Поше, члена правління Асоціації «Євронаука», на тему: «Перспективи університетської співпраці між Україною та Бельгією»
  5. Презентація освітніх програм Європейського союзу
  6. Виступ пана Гійома Касперського, Аташе з університетського та наукового співробітництва посольства Франції в Україні, на тему: «Спільні франкофонні освітні програми: студентська мобільність між Францією та Україною»
  7. Обмін думками, дискусія

 

Крім того, в рамках співробітництва ВОГ "Українська асоціація випускників французьких освітніх програм" з українськими навчальними закладами учасниками круглого столу було обговорено перспективи підписання двостороннього меморандуму про співпрацю (56 ko). Цей документ надасть можливість покращення обміну інформацією про міжнародні освітні програми.

Загалом у круглому столі взяли участь представники понад 20 вищих учбових закладів з 13 регіонів України.

 

Завантажити Виступ професора Ролана Поше, члена правління Асоціації «Євронаука», на тему: «Перспективи університетської співпраці між Україною та Бельгією» (763 ko)

Завантажити Презентацію освітніх програм Европейської комісії з посиланнями на веб-сайти європейських програм (356 ko)

Завантажити Виступ пана Гійома Касперського, Аташе з університетського та наукового співробітництва посольства Франції в Україні, на тему: «Спільні франкофонні освітні програми: студентська мобільність між Францією та Україною»

українською мовою (130 ko)

французькою мовою (94 ko)
<- Назад до: Новини

©2011 AUDESF