Українська асоціація випускників
 французьких освітніх програм

  » Про нас » Партнери » Ярмарок вакансій » Освіта » Довідник » Новини » Форум » Реєстрація » Пошук » Мапа 
ua * fr

 


Докладніше

Увага! Участь підприємств у спільному фінансуванні стипендій
03.03.2007

Протягом останніх двох років університетські обміни та економічна співпраця між Францією та Україною значно зросли чи активізувалися. Внаслідок цього зросла потреба у молодих українцях, які бажають отримати освіту у Франції.


Цей факт став вагомим аргументом на шляху покращення доступу до інформації про освітні програми французьких університетів та вищих шкіл, і сприяв відкриттю бюро ЕдюФранс у Києві та становленню Всеукраїнського об’єднання громадян «Українська асоціація випускників французьких освітніх програм» (AUDESF).

Так, у 2006 році в найкращих українських університетах було організовано 80 конференцій про освіту у Франції. На виставці Освіта та кар’єра 2006”, проведеній в листопаді минулого року, було представлено 17 французьких вищих навчальних закладів. Загалом у цих заходах взяло участь понад 2500 студентів.

Таке підвищення інтересу до освіти у Франції є позитивним сигналом, з одного боку, для французьких підприємств, які зацікавлені у фахівцях високого рівня з європейською освітою та знаннями французької мови, та для українських підприємств, які бажають інтегруватися до Європи, з іншого.

Саме в цьому контексті було створено спільний проект посольства Франції в Україні та ВОГ «Українська асоціація випускників французьких освітніх програм», в рамках якого підприємствам пропонується взяти участь у формуванні власних кадрів та української еліти.

 

 

 

 

 

Пропозиції щодо спільного фінансування стипендій (72 ko)

 
<- Назад до: Новини

©2011 AUDESF