Українська асоціація випускників
 французьких освітніх програм

  » Про нас » Партнери » Ярмарок вакансій » Освіта » Довідник » Новини » Форум » Реєстрація » Пошук » Мапа 
ua * fr

 


Докладніше

Візит до музею авіації НАУ
29.07.2009

В суботу, 4 липня біля двох десятків бажаючих відвідати авіаційний музей зібралися під егідою Асоціації випускників французьких освітніх програм.
Це - найбільший музей авіації в Україні, створений у 2003 році в складі Національного авіаційного університету, експозиція якого налічує більш ніж 50 літальних апаратів різних конструкцій і часів, які розташовані по функціональній тематиці.
Тут є лінійки війскових літаків "Міг" і "Су", колекція бомбардувальників "Туполев", колекція морської авіації, відомі робочі лошадки ЦА - літаки Ан-24 і Як-40, Ту-134 і Ту-154, Іл-14 та Іл-18, могутній вантажник Іл-76 та колишні флагмани Аерофлоту, дальньомагістральний Іл-62 та широкофюзеляжний аеробус Іл-86, колекція вертольотів Камова та Міля. До речі, бажаючі мали змогу зфотографуватися  в кабінах гелікоптера Мі-8 і найбільшого у світі "літаючого крана" Мі-26, а також зробити багато фото біля інших літальних апаратів.
На полі експозиції, яка знаходиться біля злітної смуги діючого аеродрому Київ-Жуляни, наші екскурсанти ознайомилися із раритетами авіації: піонером вітчизняної літакобудівної галузі - аеропланом Анатра "Анасоль" та одним з найкращих винищувачів 2-ї світової війни - Як-3, на яких, зокрема, билися проти фашистів французьки авіатори ескадрилії "Нормандія-Неман", а також піонером реактивної цивільної авіації - Ту-104, який зробив у свій час революцію в цивільному повітряному флоті СРСР.
Екскурсію очолював співробітник музею НАУ, - колишній досвідчений пілот ЦА, що  збагачував свою доповідь цікавими фактами з власної льотної біографії. Наприкінці нашої двохгодинної подорожі в світ авіації він показав історію вітчизняного повітряного флоту на прикладі фотостендів та великих макетів найвідоміших літаків, що розмістилися всередені адміністративного корпусу музею НАУ.

Здається, що всім відвідувачам екскурсія сподобалася. На фоні чудової погоди і доброго настрою всі запрошені познайомилися і обмінялися контактами. Домовилися продовжити подібні зустрічі в найближчому майбутньому на запрошення
Асоціації.

Ігор Резнік, член AUDESF
<- Назад до: Новини

©2011 AUDESF