Українська асоціація випускників
 французьких освітніх програм

  » Про нас » Партнери » Ярмарок вакансій » Освіта » Довідник » Новини » Форум » Реєстрація » Пошук » Мапа 
ua * fr

 


Докладніше

Єврокомісія запустила веб-сайт «Навчайся в Європі»
24.10.2008

17 жовтня Європейська Комісія запустила новий портал під назвою «Навчайся в Європі» для просування привабливості європейської вищої освіти серед студентів з інших країн світу. Портал www.study-in-europe.org - частина широкомасштабної кампанії, покликаної збільшити кількість студентів з різних країн світу, які навчатимуться в Євросоюзі.


 

Новий портал надаватиме чітку, оновлену інформацію про можливі курси, що пропонуються європейськими вищими навчальними закладами, процедури прийому, вартість навчання, стипендії та інші питання, пов’язані з вищою освітою в Європі. На порталі міститься інформація про 32 європейські країни, їх університети та можливості навчання в них.

В Європі є понад чотири тисячі закладів вищої освіти, починаючи з дослідницьких установ високого рівня та закінчуючи невеликими, вузькоспеціалізованими коледжами.

З часу прийняття Болонської декларації у 1999 році, європейська освіта перейшла до нового етапу реформування з тим, щоб досягнути взаємного визнання кваліфікацій та періодів навчання, незалежно від кордонів.

«Навчайся в Європі» також буде представлено на двох освітніх ярмарках – у Москві (13-15 листопада 2008 року) та в Сан-Пауло (21-22 березня 2009 року).

Докладніше на сайті: http://europa.eu/rapid/pressReleasesAction.do?reference=IP/08/1541&type=HTML&aged=0&language=EN&guiLanguage=en

 
<- Назад до: Новини

©2011 AUDESF