Українська асоціація випускників
 французьких освітніх програм

  » Про нас » Партнери » Ярмарок вакансій » Освіта » Довідник » Новини » Форум » Реєстрація » Пошук » Мапа 
ua * fr

 


Докладніше

КОРОТКОСТРОКОВА НАУКОВА СТИПЕНДІЯ – ВІДКРИТТЯ КОНКУРСУ 2008
24.10.2008

Посольство Франції в Україні має приємність розпочати перший конкурс стипендій для здійснення короткострокових(1-2 місяці) наукових стажувань у Франції.


 

Розміром 767 євро на місяць, ця стипендія розрахована на студентів та молодих науковців, громадян України, які навчаються в вищому освітньому та/чи науковому закладі України в аспірантурі чи докторантурі та мають необхідність провести дослідницьку роботу та/чи прослухати освітній курс у Франції(від 1 до 2 місяців).

 

Бажано, щоб ці наукові стажування відбувалися у рамках існуючого співробітництва чи тільки-но створеного між освітнім та /чи науковим закладами Франції та України.

 

Для участі у конкурсі кандидатам необхідно направити електронною поштою не пізніше 31 жовтня 2008 року стислий науковий проект(1-2 сторінки) французькою чи англійською мовами, та листи підтримки від приймаючого французького закладу та українського учбового закладу, де навчається кандидат.

 

Рішення про надання стипендії буде повідомлене кандидатам до 7 листопада 2008 року найпізніше. Наукове стажування повинне розпочатися найпізніше 5 грудня 2008 року.

 

У відповідь на запропоновану допомогу Посольство Франції вимагатиме у стипендіатів підготувати письмовий звіт проведених наукових робіт, а також пропозиції відповідно до можливого розвитку співробітництва, в рамках якого відбулося стажування. Лауреати заохочуються також до вступу в Українську асоціацію випускників французьких освітніх програм (AUDESF)

 

Контакти :

Оксана Ландо

Координатор стипендій

Центр наукового та університетського співробітництва

тел. : + 380 44 239 33 79 / 31 36

факс : + 380 44 590 36 40 / 239 31 36

електронна пошта : cfucusremove-this.@remove-this.gmail.com

 

<- Назад до: Новини

©2011 AUDESF